Largo 2018-06-22T11:28:46+00:00

Largo Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Largo Katlanır Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Largo Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Genişlik : 47 mm
Conta : Fırça Conta
Conta Sayısı : İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları : Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları : 8 mm temperli tek cam, 20 mm temperli çift cam
Mekanizma : Ayarlı Tekerlek Tasarımı
Opsiyon : Stor Perde Profili ve Terleme Kanalı Profili

Sağladığı görsel bütünlük ve 8 farklı renk seçeneği sayesinde evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Camoda Largo Katlanır Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Camoda Largo Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde hava ve su geçirmezliğini arttırmak için yan profiller gerektiğinde 2 contalı kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Camoda Largo Katlanır Cam Balkon Sistemleri’nde cam panellerin altında ve üstünde toplam 39mm çapında 4 adet metal gövdeli taşıyıcı tekerlekler bulunmaktadır. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar yüksek performans sağlar.

Camoda Largo Katlanır Cam Balkon Sistemleri’nde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde iç mekandan temizlenebilir.

Camoda Largo Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile yağmur suyu profilden kolayca tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.